UŚMIECH JEST NAJPRAWDZIWSZYM, KIEDY JEDNOCZEŚNIE UŚMIECHAJĄ SIĘ OCZY [Jan Twardowski]

Rok 2019 zakończyliśmy radosnym wydarzeniem bo sesją zdjęciową Emilki, Naszego Milczącego Aniołka:) Wszystko dzięki, OLIWII POROŻYŃSKIEJ, która po raz kolejny wsparła działania Fundacji dzieląc się swoim czasem i talentem. Pojechała do domu Emilki, aby w naturalnym środowisku wykonać zdjęcia Jej i siostrze Natalii. Z informacji od Mamy wiem, że Dziewczynki miały z tego dużą frajdę i zabawę. Zresztą mina Emilki chyba nie wymaga komentarza:)

Fundacja JESZCZE DOPNĘ SWEGO bardzo dziękuje OLIWII POROŻYŃSKIEJ, za poświęcenie czasu, podzielenie się swoim niebywałym talentem (zdjęcia są cudowne, część ukazała się na Fb) i za stworzenie wspaniałej atmosfery, która pozwoliła Emilce i Natalce bawić się tym wydarzeniem:)

Przypominam, że Emilka cierpi na zespół Retta. To podstępne neurologiczne zaburzenie rozwoju, ale Emilka, Jej Mama i wiele Osób nie poddaje się, walczymy:) …i widać efekty:) Przy każdym spotkaniu, zaskakuje nas swoją inteligencją, pamięcią wzrokową i stanowczością, gdy naprawdę chce nam coś przekazać:)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*