CHCESZ POMÓC – RYBKI

ZBIÓRKA ZAKOŃCZONA – bardzo dziękujemy Wszystkim za wsparcie i za każdą przekazaną złotówkę. Podopieczni ośrodka mają już piękne akwarium. DZIĘKUJEMY. Prosimy jednocześnie o wpłaty na cele statutowe fundacji: https://jeszczedopneswego.pl/cele-statutowe

Prosimy Wszystkich, którzy mogą pomóc o wsparcie akcji RYBKI. Zbieramy na wyposażenie 300 litrowego akwarium w jednym z bydgoskich ośrodków w którym przebywa 50 pacjentów z różnymi schorzeniami neurologicznymi. Te osoby często nie mogą opuszczać ośrodka. Zauważyłam, że niejednokrotnie siedzą na wózku przed akwarium w którym pływa jedna rybka. Pomysł wyposażenia akwarium jest inicjatywą osoby, która jest porażona czterokończynowo, nie mówi werbalnie, a porozumiewa się tylko za pomocą oczu. Jest jednym z pacjentów tego ośrodka. Sam zakomunikował oczami, że bardzo chciałby swoją rybkę, a potem jeszcze. że chciałby, aby wszyscy będący w tym ośrodku mieli coś co zdecydowanie uprzyjemni im czas. Według nas poprawi to jakość życia tych osób, wprowadzi trochę radości i na pewno wywoła uśmiech na ich twarzach. Dlatego nasza fundacja wspiera wyposażenie akwarium.

Potrzebujemy kwoty 1500 złotych na rybki, roślinki, filtr, oświetlenie. Proszę pomóż tym osobom, aby mieli coś co wywoła ich uśmiech. Liczy się każda złotówka.

Wpłata na konto: 03 1140 2004 0000 3602 7787 5430 z dopiskiem RYBKI