NASI PODOPIECZNI I UKOCHANE MORZE

☀️Radość, uśmiech , szczęście naszych Podopiecznych, to najbardziej cieszy naszą Fundacja JESZCZE DOPNĘ SWEGO🥰.
Po raz kolejny udało się spełnić marzenie Andrzeja Qńa Qńa o wyjeździe na wakacje nad morze🌅. To ważny element aktywizacji społecznej. Każdego dnia Osoby z niepełnosprawnością zmagają się z bólem, wysiłkiem podczas rehabilitacji i różnymi innymi problemami. Ważne jest, aby chociaż raz w roku dać Im możliwość zwykłych WAKACJI…takich gdzie mogą poleniuchować, odpocząć, korzystać ze słońca 🌞 i dobrodziejstw natury. To czas, aby byli wśród ludzi, mogli pojechać do sklepu, być na plaży 🏖, pozwiedzać ciekawe miejsca, pograć w różne gry na świeżym powietrzu 🏸, po prostu…żyć tak jak każdy z nas 😎.
My Opiekunowie możemy dać Im coś co znacznie poprawia jakość Ich życia i podaruje wiele radości. Czy to jest łatwe? Oczywiście, że nie, wymaga to wiele wysiłku, tygodniowych przygotowań, chociażby znalezienia odpowiedniego miejsca, wypożyczenie łóżka czy zorganizowanie transportu….ale czy nie jest to warte, aby potem zobaczyć uśmiech i szczęście na twarzy naszych Najbliższych❤️
W tym roku radość z tego pobyty była podwójna bo mogliśmy kilka dni spędzić z Zosią, którą wspierała nasza Fundacja. Zosia to dziewczynka z Zespołem Retta, która komunikuje się wykorzystując oczy 🙂 Uśmiech na twarzy Zosi i Andrzeja utwierdza nas, że cele działalności naszej Fundacji są cudowne i mamy wielkie szczęście, że możemy poprawiać jakość życia naszych Podopiecznych.
DZIĘKUJEMY Wszystkim, którzy wspierają naszych Podopiecznych:)